Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Έχοντας άνετη τοποθεσία, το κομψό Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο Bento Gonçalves διαθέτει 8 δωμάτια με θέα στον κήπο.
Parish St. Francis of Assisi βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια και Famiglia Tasca 2 χλμ. από το κομψό ξενοδοχείο. Εκκλησία Igreja Matriz Sao Francisco De Assis απέχει επίσης 2,1 χλμ. από το ξενοδοχείο.
Οι πελάτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν μπανιέρα σπα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο προσφέρει καθημερινά νόστιμο πρωινό στους πελάτες.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praça Padre José Ferlin2,8 χλμ.
- Εκκλησία Igreja Matriz Sao Francisco De Assis2,8 χλμ.
- Cantina Cavalleri800 μ.
- Capela de Sao Pedro4,5 χλμ.
- Ponte Metálica Sobre Arroio Marreca1,3 χλμ.
- Restaurante Alitalia4,4 χλμ.
- Prefeitura Municipal de Monte Belo do Sul2,6 χλμ.
- Pórtico de Entrada de Monte Belo do Sul2,7 χλμ.
- Parish St. Francis of Assisi2,4 χλμ.
- Vinicola Calza850 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάσιας Ντο Σουλ52 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Μόνο για ενήλικες
- Τζάκι
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Κήπος
- Τζακούζι
Υπηρεσίες
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Μίνι μπαρ
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Έπιπλα κήπου
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάσιας Ντο Σουλ από τo Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάσιας Ντο Σουλ βρίσκεται σε απόσταση 55 χλμ. από τo Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο;
Τo Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο παρέχει χώρος στάθμευσης στον χώρο δωρεάν. - ❓
Το πρωϊνό συμπεριλαμβάνεται στην τιμή διαμονής μας σε τo Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο;
Ναι, μπουφέ πρωινού περιλαμβάνεται σε μερικά πακέτα του τo Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο;
Σε τo Casa Veneto -Vale Dos Vinhedos Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε πανδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε πανδοχείο αποτελεί 58$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει πανδοχείο;
Πανδοχείο προσφέρει Δίκλινο δωμάτιο, Μπαγκαλόου και Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι king-size.